טיפול ופסיכותרפיה

טיפול ופסיכותרפיה

יש מצבים בחיים שכדאי להיעזר בטיפול. למשל כשמרגישים קושי, מתח, חוסר מימוש, בלבול, תקיעות, בדידות, למשל. טיפול רגשי, פסיכותרפיה עושים את ההבדל, עיבוד משותף מקל את המשקל הרגשי ומבהיר מה חשוב לך בחיים. צברנו בים יבשה הסמכות וניסיון של 20 שנה של פסיכותרפיה, טיפול רגשי, טיפול זוגי-משפחתי וגם טיפול מיני. הטיפול שלנו מתקיים בקליניקה או בטבע ובקורונה - גם מרחוק. לאורך השנים צברנו אלפי שעות שטח והתמחות בטיפול דרך אתגר adventure based counseling המשלב שיחות וים.

קרא עוד
חרבות ברזל

חרבות ברזל

אסון ה-7.10, האובדנים, ההתנפצות של מציאות אל מול טסונמי קהילתי, משפחתי ואישית ניתנים לטיפול או לפחות לשיח ושיתוף. הלחימה והמעברים מהצבא לאזרחות ובחזרה, אי הוודאות וסימני השאלה ניתנים לשיח ושיתוף. יש מה לעשות. יש כלים ויש תמיכה. בבוקר ה-7.10 איבדתי חברים אישיים ומטופלים, אנשים ומשפחות שלמות שטיפלתי בהם כמטפל משפחתי בחוסן שער הנגב נרצחו ונחטפו, סודותיהם ותשוקותיהם יישארו בי. קולגות שלי , אנשי טיפול, שגרים בעוטף חוו את הרצח והטירוף בדלת הממד שלהם ממש, מאבדים את בני המשפחה חברים, בית וביטחון. ובכל זאת - הפחדים העמוקים ניתנים לעיבוד, הזוועות יותירו חותמן אבל ניתן ללמוד להתנהל איתן, לרכוש כלים, אמונה ותקווה מחדש. מצאתי עצמי מתנדב כקבן במלשע דרום, פוגש חיילות וחיילים ששרדו את שבת במוצבי העוטף וחייהם התערבלו והסתחררו לגמרי. לאורך כמעט 5 חודשי מילואים השתדלנו להיות מקום בטוח ומקבל, מקום של תקווה עבור הלוחמים בדרום. לשמחתנו, רבים מאוד ידעו להיעזר ולהמשיך קדימה, כולל בהמשך טיפול רגשי מול המשקל שעל ליבם. חשוב לנסות ולעבד, זה הולך להיות ארוך ומאתגר תפקודית ורגשית, בתוך הבית, עם חברים, בתוך הנפש פנימה. יש מה לעשות. אשמח לעמוד לרשותך במענה אישי, זוגי ואף קבוצתי למתמודדי חרבות ברזל, לכולנו בעצם. צרו קשר - info@yamyabasha.com

טיפול זוגי ומשפחתי

טיפול זוגי ומשפחתי

תמיכה רגשית בזוגות ובמשפחות לאורך הדרך, באירועי חיים שמאתגרים את המשפחה, ובעיתות משבר, במשברי הזוגיות. מתקיים בקליניקות בתל אביב / בית גוברין ובימי הקורנה גם בזום. לצד ההתמחות בטיפול משפחתי מתקיימת התמחות בטיפול מיני.

קרא עוד
אימון מנטאלי

אימון מנטאלי

אימון מנטאלי ורגשי לספורטאים ומאמנים. מבוסס על מדליות שהושגו ברחבי העולם, באליפויות עולם כמו גם על אימון נבחרת ישראל בשייט נכים, עד אולימפיאדת ריו 2016. נציע חיזוק יכולת מנטאלית, הכנה לתחרויות, ניהול לחץ, חרדת ביצוע, עיבוד תקופות פחות מוצלחות, תקשורת, הנאה וסיזיפיות של אימון, מערכות תמיכה, מיקוד ותרגילי 'הדמיה'. תפיסה יחודית שמשלבת ניסיון טיפולי והוכחות בספורט הישגי.

קרא עוד
לצוותים

לצוותים

הנחיית אימונים מנטאלים לצוותי משימה יחודיים. עבודה עם ארגונים ובעיקר עם יחידות חירום.

קרא עוד
נפש אחת

נפש אחת

טיפול רגשי למוטבי "נפש אחת" הנסמך על 20 שנות ניסיון והכרות נרחבת עם עולם הטראומה, כולל עבודה עם בני המשפחה. פגשתי המון ח'ברה ובני משפחה שראויים לטיפול שמבין ותומך וזה מה שאני מציע.

קרא עוד