טיפול ופסיכותרפיה

טיפול ופסיכותרפיה

יש מצבים בחיים שכדאי להיעזר בטיפול. למשל כשמרגישים קושי, מתח, חוסר מימוש, בלבול, תקיעות, בדידות, למשל. טיפול רגשי, פסיכותרפיה עושים את ההבדל, עיבוד משותף מקל את המשקל הרגשי ומבהיר מה חשוב לך בחיים. צברנו בים יבשה הסמכות וניסיון של 20 שנה של פסיכותרפיה, טיפול רגשי, טיפול זוגי-משפחתי וגם טיפול מיני. הטיפול שלנו מתקיים בקליניקה או בטבע ובקורונה - גם מרחוק. לאורך השנים צברנו אלפי שעות שטח והתמחות בטיפול דרך אתגר adventure based counseling המשלב שיחות וים.

קרא עוד
טיפול זוגי ומשפחתי

טיפול זוגי ומשפחתי

תמיכה רגשית בזוגות ובמשפחות לאורך הדרך, באירועי חיים שמאתגרים את המשפחה, ובעיתות משבר, במשברי הזוגיות. מתקיים בקליניקות בתל אביב / בית גוברין ובימי הקורנה גם בזום. לצד ההתמחות בטיפול משפחתי מתקיימת התמחות בטיפול מיני.

קרא עוד
אימון מנטאלי

אימון מנטאלי

אימון מנטאלי ורגשי לספורטאים ומאמנים. מבוסס על מדליות שהושגו ברחבי העולם, באליפויות עולם כמו גם על אימון נבחרת ישראל בשייט נכים, עד אולימפיאדת ריו 2016. נציע חיזוק יכולת מנטאלית, הכנה לתחרויות, ניהול לחץ, חרדת ביצוע, עיבוד תקופות פחות מוצלחות, תקשורת, הנאה וסיזיפיות של אימון, מערכות תמיכה, מיקוד ותרגילי 'הדמיה'. תפיסה יחודית שמשלבת ניסיון טיפולי והוכחות בספורט הישגי.

קרא עוד
לצוותים

לצוותים

הנחיית אימונים מנטאלים לצוותי משימה יחודיים. עבודה עם ארגונים ובעיקר עם יחידות חירום.

קרא עוד
נפש אחת

נפש אחת

טיפול רגשי למוטבי "נפש אחת" הנסמך על 20 שנות ניסיון והכרות נרחבת עם עולם הטראומה, כולל עבודה עם בני המשפחה. פגשתי המון ח'ברה ובני משפחה שראויים לטיפול שמבין ותומך וזה מה שאני מציע.

קרא עוד